Opsterland(FR)



 


Stamboom: VanderHeide

Aantekeningen:
Opsterland is a municipality in South East Fryslan

Gemeente/Graafschap : Latitude (Breedte): 53.05, Longitude (Lengte): 6.0833333


Geboorte

Treffers 1 t/m 2 van 2

   Familienaam, Voorna(a)m(en)    Geboorte    Persoon-ID   Stamboom 
1 Brandsma, Anne Bernardus  24 aug 1827Opsterland(FR) I2754 VanderHeide 
2 van der Plaats, Marten  27 jan 1830Opsterland(FR) I1370 VanderHeide 

Gedoopt

Treffers 1 t/m 2 van 2

   Familienaam, Voorna(a)m(en)    Gedoopt    Persoon-ID   Stamboom 
1 Eeuwe Johannes  19 feb 1723Opsterland(FR) I236 VanderHeide 
2 Cop, Hendrik Haijes  6 dec 1710Opsterland(FR) I1627 VanderHeide 

Overleden

Treffers 1 t/m 5 van 5

   Familienaam, Voorna(a)m(en)    Overleden    Persoon-ID   Stamboom 
1 Boelens, Boele Broers  21 okt 1666Opsterland(FR) I4802 VanderHeide 
2 Boelens, Broer Boeles  16 aug 1676Opsterland(FR) I5178 VanderHeide 
3 Claeses, Hiltie  04 nov 1651Opsterland(FR) I4803 VanderHeide 
4 Cop, Hendrik Haijes  vóór 31 jan 1800Opsterland(FR) I1627 VanderHeide 
5 Hemminga, Aijso Johannes  14 mrt 1690Opsterland(FR) I2289 VanderHeide 

Begraven

Treffers 1 t/m 1 van 1

   Familienaam, Voorna(a)m(en)    Begraven    Persoon-ID   Stamboom 
1 Cop, Hendrik Haijes  31 jan 1800Opsterland(FR) I1627 VanderHeide 

Alias

Treffers 1 t/m 3 van 3

   Familienaam, Voorna(a)m(en)    Alias    Persoon-ID   Stamboom 
1 Verborg, Johanna  12 feb 1736Opsterland(FR) I2330 VanderHeide 
2 Verborg, Johanna  15 jun 1738Opsterland(FR) I2330 VanderHeide 
3 Verborg, Johanna  16 jun 1738Opsterland(FR) I2330 VanderHeide 

Beroep

Treffers 1 t/m 12 van 12

   Familienaam, Voorna(a)m(en)    Beroep    Persoon-ID   Stamboom 
1 Focke Teyes  1549-1557Opsterland(FR) I4792 VanderHeide 
2 Johannes Aijses  1749Opsterland(FR) I2388 VanderHeide 
3 Boelens, Broer Boeles  Opsterland(FR) I1846 VanderHeide 
4 Boelens, Broer Boeles  Opsterland(FR) I5178 VanderHeide 
5 Cop, Hendrik Haijes  1756Opsterland(FR) I1627 VanderHeide 
6 Fockens, Hepcke Fockes  14 nov1578Opsterland(FR) I5054 VanderHeide 
7 Hemminga, Aijso Johannes  15 jan 1682Opsterland(FR) I2289 VanderHeide 
8 her Juwsma, Saecke  1525Opsterland(FR) I4798 VanderHeide 
9 Lycklama Nijeholt, Ayzo  Opsterland(FR) I1820 VanderHeide 
10 Lycklama Nijeholt, dr. Pierius  1706Opsterland(FR) I1817 VanderHeide 
11 Sickma van Teijen, Saecke Syercks  Opsterland(FR) I2843 VanderHeide 
12 Verborg, Johanna  12 feb 1736Opsterland(FR) I2330 VanderHeide 

Member of church

Treffers 1 t/m 4 van 4

   Familienaam, Voorna(a)m(en)    Member of church    Persoon-ID   Stamboom 
1 Cop, Hendrik Haijes  1759Opsterland(FR) I1627 VanderHeide 
2 Cop, Hendrik Haijes  1767Opsterland(FR) I1627 VanderHeide 
3 Verborg, Johanna  1759Opsterland(FR) I2330 VanderHeide 
4 Verborg, Johanna  1767Opsterland(FR) I2330 VanderHeide 

Verblijfplaats

Treffers 1 t/m 4 van 4

   Familienaam, Voorna(a)m(en)    Verblijfplaats    Persoon-ID   Stamboom 
1 Janke Eeuwes  1749Opsterland(FR) I2791 VanderHeide 
2 Johannes Aijses  1749Opsterland(FR) I2388 VanderHeide 
3 Cop, Hendrik Haijes  1756Opsterland(FR) I1627 VanderHeide 
4 Verborg, Johanna  1756Opsterland(FR) I2330 VanderHeide 

Getrouwd

Treffers 1 t/m 1 van 1

   Gezin    Getrouwd    Gezins-ID   Stamboom 
1 Hazewindus / de Jong  21 feb 1824Opsterland(FR) F452 VanderHeide